Search results
-
Regal Sunflowerseed Bread baking mix (Solsikkebrød bakemix) 1 kg
Vendor:Regal5.0 / 5.0
(1) 1 total reviews
Regular price $4.86 USDRegular priceSale price $4.86 USD -
Sætre Fiberrik crispbread sunflowerseeds (Fiberrik Solsikke) 125g
Vendor:Sætre5.0 / 5.0
(1) 1 total reviews
Regular price $8.47 USDRegular priceSale price $8.47 USD -
Whole Grain Rye Sourdough Crispbread 200 g (Knekkebrød)
Vendor:Barilla Norge ASRegular price $3.91 USDRegular priceUnit price $19.55/kgSale price $3.91 USD -
Wasa Sandwich Brunost (2 piece) Knekkebrød / Crispbread 36 grams
Vendor:WasaRegular price $2.64 USDRegular priceUnit price $71.35/kgSale price $2.64 USD -
Mors hjemmebakte flatbread 520 gram (Flatbrød)
Vendor:Mors5.0 / 5.0
(2) 2 total reviews
Regular price $9.85 USDRegular priceUnit price $18.94/kgSale price $9.85 USD -
Wasa Sandwich Sourcream&Onion (2 piece) Knekkebrød / Crispbread 33 grams
Vendor:WasaRegular price $2.64 USDRegular priceUnit price $80.00/kgSale price $2.64 USD -
Wasa Sandwich Chives (2 piece) Knekkebrød / Crispbread 37 grams
Vendor:WasaRegular price $2.64 USDRegular priceUnit price $71.35/kgSale price $2.64 USD -
Wasa Sandwich French Herbs (2 piece) Knekkebrød / Crispbread 30 grams
Vendor:WasaRegular price $2.64 USDRegular priceUnit price $88.00/kgSale price $2.64 USD -
Ideal Flatbread 190 grams (Ideal Flatbrød)
Vendor:Ideal5.0 / 5.0
(4) 4 total reviews
Regular price $4.23 USDRegular priceUnit price $22.26/kgSale price $4.23 USD -
Wasa Frukost Crispbread 240 grams (Knekkebrød)
Vendor:WasaRegular price $3.91 USDRegular priceUnit price $16.29/kgSale price $3.91 USD -
Exp.date sale 31 aug 26 | Wasa Sandwich French Herbs (2 piece) Knekkebrød / Crispbread 30 grams
Vendor:WasaRegular price $1.32 USDRegular priceUnit price $44.00/kg$2.64 USDSale price $1.32 USDSAVE -50% -
Exp.date sale 31 jul 26 | Wasa Sandwich Sourcream&Onion (2 piece) Knekkebrød / Crispbread 33 grams
Vendor:WasaRegular price $2.64 USDRegular priceUnit price $80.00/kg$1.32 USDSale price $2.64 USD -
Exp.date sale 20 aug 26 | Rugsprø Crispbread 200 gram (Knekkebrød)
Vendor:WasaRegular price $1.58 USDRegular priceUnit price $7.90/kg$3.91 USDSale price $1.58 USDSAVE -60% -
Synnøve Gudbrand Brown cheese 480 gram (Brunost)
Vendor:Synnøve4.5 / 5.0
(2) 2 total reviews
Regular price $9.53 USDRegular priceUnit price $19.85/kgSale price $9.53 USD -
Regal Easy Oat Bread Mix 1 Kg (Havrebrød Lettbakt)
Vendor:RegalRegular price $6.35 USDRegular priceUnit price $6.35/kgSale price $6.35 USD -
Nora Black Currant Jam 400 grams (Solbær syltetøy)
Vendor:Lerum5.0 / 5.0
(2) 2 total reviews
Regular price $7.41 USDRegular priceSale price $7.41 USD -
Polarbread wholegrain 12 pack 450 grams (Polarbrød fullkorn)
Vendor:PolarbrødRegular price $8.15 USDRegular priceUnit price $18.11/kgSale price $8.15 USD -
SAVE -92%Skjenning Røra 300 gr (Flatbread)
Vendor:RøraRegular price From $21.19 USDRegular priceUnit price $70.63/kg$126.54 USDSale price From $21.19 USDSAVE -92% -
Regal Grain bread mix 1 kg (Kornbrød)
Vendor:RegalRegular price $5.29 USDRegular priceSale price $5.29 USD -
Exp.date sale 15 oct 26 | Pea Flatbread Crisp 210g
Vendor:Holmen CrispRegular price $3.44 USDRegular priceUnit price $16.38/kg$6.88 USDSale price $3.44 USDSAVE -50% -
Quaker Cruesli "Solfrokost" 450g (Solfrokost frokostblanding)
Vendor:QuakerRegular price $10.59 USDRegular priceUnit price $23.53/kgSale price $10.59 USD -
Korni Flatbread 275 grams (Flatbrød)
Vendor:KorniRegular price $5.82 USDRegular priceUnit price $21.16/kgSale price $5.82 USD -
Pea Flatbread Crisp 210g
Vendor:Holmen CrispRegular price $6.88 USDRegular priceUnit price $32.76/kgSale price $6.88 USD -
Synnøve Crispbread Sesame and Flax seed (Grovkrisp knekkebrød) 170gr
Vendor:SynnøveRegular price $6.88 USDRegular priceSale price $6.88 USDSold out
Blog posts
View all-
Norwegian Brown Cheese: A Unique and Delicious ...
What is Norwegian brown cheese? Norwegian brown cheese, or "brunost," is a traditional Norwegian cheese that's loved by many. This unique cheese is made from a mixture of cow's milk...
Norwegian Brown Cheese: A Unique and Delicious ...
What is Norwegian brown cheese? Norwegian brown cheese, or "brunost," is a traditional Norwegian cheese that's loved by many. This unique cheese is made from a mixture of cow's milk...
-
Laban Seigmenn & Seigdamer: Chewy Little Norweg...
Meet the chewy little people in the Laban bag, learn how Nidar makes them, and find out when the seigdamer joined the sweet crew.
Laban Seigmenn & Seigdamer: Chewy Little Norweg...
Meet the chewy little people in the Laban bag, learn how Nidar makes them, and find out when the seigdamer joined the sweet crew.
-
Norwegian Kaviar: Smoky Cod Roe for Everyday Bread
In Norway, kaviar often means a smoky cod-roe spread for bread and crispbread. Explore the everyday tradition and browse related shop categories.
Norwegian Kaviar: Smoky Cod Roe for Everyday Bread
In Norway, kaviar often means a smoky cod-roe spread for bread and crispbread. Explore the everyday tradition and browse related shop categories.