-
Wasa Frukost Crispbread 240 grams (Knekkebrød)
Vendor:WasaRegular price $3.91 USDRegular priceUnit price $16.29/kgSale price $3.91 USD -
Wasa Husman Crispbread 260 g (Wasa Husman Knekkebrød)
Vendor:Barilla Norge ASRegular price $3.60 USDRegular priceUnit price $13.85/kgSale price $3.60 USD -
Wasa Oat Crispbread 300 g (Wasa Havre Knekkebrød)
Vendor:Barilla Norge ASRegular price $5.93 USDRegular priceUnit price $19.77/kgSale price $5.93 USD -
Whole Grain Rye Sourdough Crispbread 200 g (Knekkebrød)
Vendor:Barilla Norge ASRegular price $3.91 USDRegular priceUnit price $19.55/kgSale price $3.91 USD -
Wasa Sandwich Brunost (2 piece) Knekkebrød / Crispbread 36 grams
Vendor:WasaRegular price $2.64 USDRegular priceUnit price $71.35/kgSale price $2.64 USD -
Sigdal Good for You (Godt for Deg) 235 grams
Vendor:SigdalRegular price $7.94 USDRegular priceUnit price $33.79/kgSale price $7.94 USD -
Wasa Kavring / Skorper 350 grams
Vendor:WasaRegular price $7.41 USDRegular priceSale price $7.41 USD -
Sigdal Crispbread Herbs & Seasalt 220 grams (Knekkebrød)
Vendor:SigdalRegular price $7.94 USDRegular priceUnit price $36.09/kgSale price $7.94 USD -
Wasa Crispbread Gluten and Lactose Free (240 grams)
Vendor:WasaRegular price $11.65 USDRegular priceSale price $11.65 USD -
Wasa Sandwich Chives (2 piece) Knekkebrød / Crispbread 37 grams
Vendor:WasaRegular price $2.64 USDRegular priceUnit price $71.35/kgSale price $2.64 USD -
Wasa Sandwich French Herbs (2 piece) Knekkebrød / Crispbread 30 grams
Vendor:WasaRegular price $2.64 USDRegular priceUnit price $88.00/kgSale price $2.64 USD -
Wasa Sandwich Sourcream&Onion (2 piece) Knekkebrød / Crispbread 33 grams
Vendor:WasaRegular price $2.64 USDRegular priceUnit price $80.00/kgSale price $2.64 USD -
Sætre Fiberrik crispbread sunflowerseeds (Fiberrik Solsikke) 125g
Vendor:SætreRegular price $8.47 USDRegular priceSale price $8.47 USD -
Synnøve Crispbread Sesame and Flax seed (Grovkrisp knekkebrød) 170gr
Vendor:SynnøveRegular price $6.88 USDRegular priceSale price $6.88 USDSold out -
Exp.date sale 20 aug 26 | Rugsprø Crispbread 200 gram (Knekkebrød)
Vendor:WasaRegular price $1.58 USDRegular priceUnit price $7.90/kg$3.91 USDSale price $1.58 USDSAVE -60% -
Exp.date sale 31 jul 26 | Wasa Sandwich Sourcream&Onion (2 piece) Knekkebrød / Crispbread 33 grams
Vendor:WasaRegular price $2.64 USDRegular priceUnit price $80.00/kg$1.32 USDSale price $2.64 USD -
Exp.date sale 31 aug 26 | Wasa Sandwich French Herbs (2 piece) Knekkebrød / Crispbread 30 grams
Vendor:WasaRegular price $1.32 USDRegular priceUnit price $44.00/kg$2.64 USDSale price $1.32 USDSAVE -50% -
Exp.date sale 13 oct 26 | Sigdal Crispbread Herbs & Seasalt 220 grams (Knekkebrød)
Vendor:SigdalRegular price $4.77 USDRegular priceUnit price $21.68/kg$7.94 USDSale price $4.77 USDSAVE -40% -
Exp.date sale 08 oct 26 | Sigdal Good for You (Godt for Deg) 235 grams
Vendor:SigdalRegular price $4.77 USDRegular priceUnit price $20.30/kg$7.94 USDSale price $4.77 USDSAVE -40%