-
Nora Strawberry 530 grams (Jordbær syltetøy lett)
Vendor:NoraRegular price $9.53 USDRegular priceSale price $9.53 USD -
Røyland Currants jelly 170 grams (Rips gelè)
Vendor:Røyland GårdRegular price $12.18 USDRegular priceUnit price $71.65/kgSale price $12.18 USD -
Lerum Cherry Jam (Kirsebær syltetøy uten tilsatt sukker) 330gr
Vendor:LerumRegular price $7.94 USDRegular priceUnit price $24.06/kgSale price $7.94 USD -
Lerum Klem Raspberry jam 410 gram (Bringebær syltetøy)
Vendor:LerumRegular price $7.09 USDRegular priceUnit price $17.29/kgSale price $7.09 USD -
Nora Apricot Jam 400 grams
Vendor:NoraRegular price $9.00 USDRegular priceSale price $9.00 USD -
King Oscar Lofoten pâté 100g (Lofotpostei)
Vendor:King OscarRegular price $5.18 USDRegular priceUnit price $51.80/kgSale price $5.18 USD -
Askim Blueberry Jam 370 grams (Blåbærsyltetøy)
Vendor:AskimRegular price $13.77 USDRegular priceUnit price $37.22/kgSale price $13.77 USD -
Lofoten Dryfish crisp bites 30 gram (Tørrfisksnacks sprø biter)
Vendor:LofotenRegular price $13.24 USDRegular priceSale price $13.24 USD -
King Oscar Mackerel Filet in tomato sauce 110 grams (Makrellfilet i tomat saus)
Vendor:King OscarRegular price $4.44 USDRegular priceUnit price $40.36/kgSale price $4.44 USD -
Lerum Apple & pear jam no sugar added 330 grams (Eple & pære syltetøy uten tilsatt sukker)
Vendor:LerumRegular price $6.88 USDRegular priceSale price $6.88 USD -
Askim Rhubarb marmalade 370 ml (Rabarbra marmelade)
Vendor:AskimRegular price $10.59 USDRegular priceUnit price $28.62/kgSale price $10.59 USD -
Lerum Strawberry jam 800 grams (Jordbær syltetøy)
Vendor:LerumRegular price $11.65 USDRegular priceUnit price $1.46/100gSale price $11.65 USD -
Banos banana spread (Banan pålegg) 240 grams - LAST STOCK!
Vendor:BanosRegular price $5.29 USDRegular priceUnit price $22.04/kg$10.59 USDSale price $5.29 USDSAVE -50% -
Lerum Raspberry jam 820 grams (Bringebær syltetøy)
Vendor:LerumRegular price $12.18 USDRegular priceSale price $12.18 USD -
Sandwich greaseproof paper (Mellomleggspapir) 500 sheets
Vendor:UnikRegular price $3.17 USDRegular priceSale price $3.17 USD -
Gangstad Buckthorn marmelade 100 gram (Tindvedbær marmelade)
Vendor:GangstadRegular price $12.18 USDRegular priceSale price $12.18 USD -
Stabburet Salmon Spread 4x40 grams (Laksepålegg)
Vendor:StabburetRegular price $10.59 USDRegular priceUnit price $66.19/kgSale price $10.59 USD -
Nora Raspberry jam light 540 grams (Bringebær syltetøy lett)
Vendor:NoraRegular price $10.59 USDRegular priceSale price $10.59 USD -
Lerum Raspberry Jam (bringebær syltetøy uten tilsatt sukker) 330gr
Vendor:LerumRegular price $9.53 USDRegular priceSale price $9.53 USD -
Nugatti MAX 40% less sugar chocolate / nut spread 450 gram (40% mindre sukker Sjokolade / nøtte pålegg)
Vendor:NugattiRegular price $10.59 USDRegular priceUnit price $23.53/kgSale price $10.59 USD -
Stabburet Mackerel in Tomato sauce with Basil (Makrell i tomat med basilikum) 110 grams
Vendor:StabburetRegular price $4.23 USDRegular priceSale price $4.23 USD -
Apple jelly w/ Fir shoots 125 grams (Eple gelè m/granskudd)
Vendor:Røyland GårdRegular price $15.36 USDRegular priceSale price $15.36 USD -
Kavli Low fat Chicken Cream Cheese 175 grams (Magerost Kylling)
Vendor:KavliRegular price $7.94 USDRegular priceUnit price $45.37/kgSale price $7.94 USD -
Stabburet Mackerel in Salsa (Grovhakket makrell i salsa) 110 grams
Vendor:StabburetRegular price $4.76 USDRegular priceUnit price $43.27/kgSale price $4.76 USD -
Jam freeze powder (frysepulver) 45 grams
Vendor:JAMRegular price $3.17 USDRegular priceUnit price $70.44/kgSale price $3.17 USD -
First Price Hazelnut Spread (Nøttepålegg) 400 grams
Vendor:First PriceRegular price $4.76 USDRegular priceSale price $4.76 USD -
Peanut butter 350 gram (Peanøtt smør) (Peanøttsmør)
Vendor:MillsRegular price $8.47 USDRegular priceSale price $8.47 USD -
Nugatti Original Topping 900 ML
Vendor:NugattiRegular price $37.08 USDRegular priceSale price $37.08 USD -
Lerum Orange Marmelade 840 grams (Appelsinmarmelade)
Vendor:LerumRegular price $10.59 USDRegular priceUnit price $12.61/kgSale price $10.59 USD -
Nora Blueberry jam 80% (No added sugar) 275g (Blåbær syltetøy)
Vendor:NoraRegular price $10.59 USDRegular priceUnit price $38.51/kgSale price $10.59 USD -
Nora Lingonberry jam 400 gram (Tyttebærsyltetøy)
Vendor:NoraRegular price $10.59 USDRegular priceUnit price $26.48/kgSale price $10.59 USD -
Lerum Blueberry jam no added sugar 435 grams (Blåbær syltetøy uten tilsatt sukker)
Vendor:LerumRegular price $11.22 USDRegular priceUnit price $25.79/kgSale price $11.22 USD -
Exp.date sale 31 aug 26 | Lerum 80 % Berries Lingonberry Jam (Tyttebærsyltetøy uten tilsatt sukker) 330 grams
Vendor:LerumRegular price $4.23 USDRegular priceUnit price $12.82/kg$9.00 USDSale price $4.23 USDSAVE -53% -
Exp.date sale 31 aug 26 | Lerum Apple & pear jam no sugar added 330 grams (Eple & pære syltetøy uten tilsatt sukker)
Vendor:LerumRegular price $3.17 USDRegular price$6.88 USDSale price $3.17 USDSAVE -54% -
Exp.date sale 28 feb 26 | Lerum Cherry Jam (Kirsebær syltetøy uten tilsatt sukker) 330gr
Vendor:LerumRegular price $2.11 USDRegular priceUnit price $6.39/kg$7.94 USDSale price $2.11 USDSAVE -73% -
Exp.date sale 30 apr 26 | Lerum Blueberry jam no added sugar 330gr (Blåbær syltetøy uten sukker)
Vendor:LerumRegular price $3.70 USDRegular priceUnit price $11.21/kg$9.53 USDSale price $3.70 USDSAVE -61%