Search results
-
Regal Easy Oat Bread Mix 1 Kg (Havrebrød Lettbakt)
Vendor:RegalRegular price £4.78 GBPRegular priceUnit price £4.78/kgSale price £4.78 GBP -
Den sorte havre Steel Cut Black Oats 500g (Ancient Grain Oat Groats) (Havregrøt Steel Cut)
Vendor:Den Sorte Havre5.0 / 5.0
(2) 2 total reviews
Regular price £5.58 GBPRegular priceSale price £5.58 GBP -
Mors hjemmebakte flatbread 520 gram (Flatbrød)
Vendor:Mors5.0 / 5.0
(2) 2 total reviews
Regular price £7.42 GBPRegular priceUnit price £14.27/kgSale price £7.42 GBP -
Wasa Sandwich Brunost (2 piece) Knekkebrød / Crispbread 36 grams
Vendor:WasaRegular price £1.99 GBPRegular priceUnit price £53.78/kgSale price £1.99 GBP -
Ideal Flatbread 190 grams (Ideal Flatbrød)
Vendor:Ideal5.0 / 5.0
(4) 4 total reviews
Regular price £3.19 GBPRegular priceUnit price £16.79/kgSale price £3.19 GBP -
Wasa Sandwich Chives (2 piece) Knekkebrød / Crispbread 37 grams
Vendor:WasaRegular price £1.99 GBPRegular priceUnit price £53.78/kgSale price £1.99 GBP -
Den Sorte Havre Quick-Cooking Rolled Black Oats 500g
Vendor:Den Sorte Havre2.0 / 5.0
(1) 1 total reviews
Regular price £6.78 GBPRegular priceSale price £6.78 GBP -
Whole Grain Rye Sourdough Crispbread 200 g (Knekkebrød)
Vendor:Barilla Norge ASRegular price £2.95 GBPRegular priceUnit price £14.75/kgSale price £2.95 GBP -
AXA Oatmeal w/milk 50 grams (Havregrøt m/melk)
Vendor:AXARegular price £1.99 GBPRegular priceSale price £1.99 GBP -
Polarbread wholegrain 12 pack 450 grams (Polarbrød fullkorn)
Vendor:PolarbrødRegular price £6.14 GBPRegular priceUnit price £13.64/kgSale price £6.14 GBP -
Quaker Havrefras 375 grams (Quaker Havrefras Frokostblanding)
Vendor:QuakerRegular price £9.18 GBPRegular priceUnit price £24.48/kgSale price £9.18 GBP -
Wasa Sandwich French Herbs (2 piece) Knekkebrød / Crispbread 30 grams
Vendor:WasaRegular price £1.99 GBPRegular priceUnit price £66.33/kgSale price £1.99 GBP -
Wasa Sandwich Sourcream&Onion (2 piece) Knekkebrød / Crispbread 33 grams
Vendor:WasaRegular price £1.99 GBPRegular priceUnit price £60.30/kgSale price £1.99 GBP -
Exp.date sale 20 aug 26 | Rugsprø Crispbread 200 gram (Knekkebrød)
Vendor:WasaRegular price £1.19 GBPRegular priceUnit price £5.95/kg£2.95 GBPSale price £1.19 GBPSAVE -60% -
Regal Sunflowerseed Bread baking mix (Solsikkebrød bakemix) 1 kg
Vendor:Regal5.0 / 5.0
(1) 1 total reviews
Regular price £3.67 GBPRegular priceSale price £3.67 GBP -
Regal Grain bread mix 1 kg (Kornbrød)
Vendor:RegalRegular price £3.99 GBPRegular priceSale price £3.99 GBP -
Exp.date sale 31 aug 26 | Wasa Sandwich French Herbs (2 piece) Knekkebrød / Crispbread 30 grams
Vendor:WasaRegular price £0.99 GBPRegular priceUnit price £33.00/kg£1.99 GBPSale price £0.99 GBPSAVE -50% -
Mills Smoked Cod Roe 185 gram (Kaviar)
Vendor:Mills5.0 / 5.0
(9) 9 total reviews
Regular price £5.02 GBPRegular priceUnit price £27.14/kgSale price £5.02 GBP -
Exp.date sale 31 jul 26 | Wasa Sandwich Sourcream&Onion (2 piece) Knekkebrød / Crispbread 33 grams
Vendor:WasaRegular price £1.99 GBPRegular priceUnit price £60.30/kg£0.99 GBPSale price £1.99 GBP -
Regal Wheat buns bakemix 1 kg with cardamom (Hveteboller)
Vendor:RegalRegular price £4.43 GBPRegular priceSale price £4.43 GBP -
Synnøve Gudbrand Brown cheese 480 gram (Brunost)
Vendor:Synnøve4.5 / 5.0
(2) 2 total reviews
Regular price £7.18 GBPRegular priceUnit price £14.96/kgSale price £7.18 GBP -
Sætre Fiberrik crispbread sunflowerseeds (Fiberrik Solsikke) 125g
Vendor:Sætre5.0 / 5.0
(1) 1 total reviews
Regular price £6.38 GBPRegular priceSale price £6.38 GBP -
Freia Milk chocolate with hazelnuts Four-leaf clover 200 gram (Firkløver)
Vendor:Freia5.0 / 5.0
(9) 9 total reviews
Regular price £10.06 GBPRegular priceUnit price £50.30/kgSale price £10.06 GBP -
Tine Brown Gudbrandsdal cheese 1 kg (Brunost - Gudbrandsdalsost)
Vendor:Tine4.56 / 5.0
(9) 9 total reviews
Regular price £17.57 GBPRegular priceUnit price £17.57/kgSale price £17.57 GBP
Blog posts
View all-
Norwegian Brown Cheese: A Unique and Delicious ...
What is Norwegian brown cheese? Norwegian brown cheese, or "brunost," is a traditional Norwegian cheese that's loved by many. This unique cheese is made from a mixture of cow's milk...
Norwegian Brown Cheese: A Unique and Delicious ...
What is Norwegian brown cheese? Norwegian brown cheese, or "brunost," is a traditional Norwegian cheese that's loved by many. This unique cheese is made from a mixture of cow's milk...
-
Laban Seigmenn & Seigdamer: Chewy Little Norweg...
Meet the chewy little people in the Laban bag, learn how Nidar makes them, and find out when the seigdamer joined the sweet crew.
Laban Seigmenn & Seigdamer: Chewy Little Norweg...
Meet the chewy little people in the Laban bag, learn how Nidar makes them, and find out when the seigdamer joined the sweet crew.
-
Norwegian Kaviar: Smoky Cod Roe for Everyday Bread
In Norway, kaviar often means a smoky cod-roe spread for bread and crispbread. Explore the everyday tradition and browse related shop categories.
Norwegian Kaviar: Smoky Cod Roe for Everyday Bread
In Norway, kaviar often means a smoky cod-roe spread for bread and crispbread. Explore the everyday tradition and browse related shop categories.