-
Exp.date sale 08 oct 26 | Sigdal Good for You (Godt for Deg) 235 grams
Vendor:SigdalRegular price £3.59 GBPRegular priceUnit price £15.28/kg£5.98 GBPSale price £3.59 GBPSAVE -40% -
Exp.date sale 13 oct 26 | Sigdal Crispbread Herbs & Seasalt 220 grams (Knekkebrød)
Vendor:SigdalRegular price £3.59 GBPRegular priceUnit price £16.32/kg£5.98 GBPSale price £3.59 GBPSAVE -40% -
Exp.date sale 30 oct 26 | Freia Daim Chocolate Mousse 100 grams
Vendor:FreiaRegular price £2.39 GBPRegular priceUnit price £2.39/100g£3.99 GBPSale price £2.39 GBPSAVE -40% -
King Oscar Sprats/Sardines in olive oil Fine 12-20 fish 106 grams (Sardiner i olivenolje)
Vendor:King OscarRegular price £3.99 GBPRegular priceUnit price £37.64/kgSale price £3.99 GBP -
Gastromat Grill Spice mix 150 grams
Vendor:GastromatRegular price £8.78 GBPRegular priceUnit price £58.53/kgSale price £8.78 GBP -
Gastromat Grill Spice mix 450 grams
Vendor:GastromatRegular price £19.17 GBPRegular priceUnit price £42.60/kgSale price £19.17 GBP -
Gastromat Spice mix 450 grams
Vendor:GastromatRegular price £13.58 GBPRegular priceUnit price £30.18/kgSale price £13.58 GBP -
Exp.date sale 25 nov 26 | Toro Lofoten fish sauce 34 grams (Fiskesaus)
Vendor:ToroRegular price £1.82 GBPRegular priceUnit price £53.53/kg£3.03 GBPSale price £1.82 GBPSAVE -40% -
Santa Maria Grill Spicemix (Grillkrydder) 650 gram
Vendor:Santa MariaRegular price £11.98 GBPRegular priceUnit price £1.84/100gSale price £11.98 GBP -
Exp.date sale 03 sep 26 | Jacobs Gløggmix with raisins 125 grams (Gløggmiks med rosin)
Vendor:JacobsRegular price £2.59 GBPRegular priceUnit price £20.72/kg£5.19 GBPSale price £2.59 GBPSAVE -50% -
Exp.date sale 18 sep 26 | Eldorado Mulled Wine Mix (Gløggmix) 175 grams
Vendor:EldoradoRegular price £1.99 GBPRegular priceUnit price £11.37/kg£3.99 GBPSale price £1.99 GBPSAVE -50% -
Exp.date sale 08 sep 26 | Snåsa sparkling mineral water 500 ml (Snåsavann m/kullsyre)
Vendor:SnåsavannRegular price £1.19 GBPRegular priceUnit price £2.38/L£2.39 GBPSale price £1.19 GBPSAVE -50% -
Exp.date sale 24 jul 26 | Freia Twist mixed chocolates 300 gram (Konfekt)
Vendor:FreiaRegular price £5.98 GBPRegular priceUnit price £19.93/kg£11.98 GBPSale price £5.98 GBPSAVE -50% -
Exp.date sale 30 nov 26 | Toro Caramelized food color (Sukkerkulør) 90 grams
Vendor:ToroRegular price £1.87 GBPRegular priceUnit price £20.78/kg£3.75 GBPSale price £1.87 GBPSAVE -50% -
Exp.date sale 15 oct 26 | Pea Flatbread Crisp 210g
Vendor:Holmen CrispRegular price £2.59 GBPRegular priceUnit price £12.33/kg£5.19 GBPSale price £2.59 GBPSAVE -50% -
Exp.date sale 10 oct 26 | Freia milk chocolate Fruitnut 200 gram (Melkesjokolade fruktnøtt)
Vendor:FreiaRegular price £4.39 GBPRegular priceUnit price £21.95/kg£8.78 GBPSale price £4.39 GBPSAVE -50% -
Exp.date sale 29 jul 26 | Freia milk chocolate Fruitnut 200 gram (Melkesjokolade fruktnøtt)
Vendor:FreiaRegular price £3.99 GBPRegular priceUnit price £19.95/kg£8.78 GBPSale price £3.99 GBPSAVE -55% -
Exp.date sale 22 oct 26 | Kavli Low fat Chicken Cream Cheese 175 grams (Magerost Kylling)
Vendor:KavliRegular price £3.03 GBPRegular priceUnit price £17.31/kg£5.98 GBPSale price £3.03 GBPSAVE -49% -
Coop Kalas Fruit soda 1.5L
Vendor:CoopRegular price £4.79 GBPRegular priceUnit price £3.19/LSale price £4.79 GBP -
Askim Apple jelly 250g (Eplegelè)
Vendor:AskimRegular price £4.79 GBPRegular priceUnit price £1.92/100gSale price £4.79 GBP -
Askim Stirred Lingonberries 360 grams (Rørte Tyttebær)
Vendor:AskimRegular price £10.38 GBPRegular priceUnit price £2.88/100gSale price £10.38 GBP -
Askim Blackberry jam 370g (Bjørnebær syltetøy)
Vendor:AskimRegular price £9.58 GBPRegular priceUnit price £2.59/100gSale price £9.58 GBP -
Askim Raspberry Jam 370 g (Bringebærsyltetøy)
Vendor:Askim Frukt- Og BærpresseriRegular price £6.38 GBPRegular priceUnit price £17.24/kgSale price £6.38 GBP -
Askim Strawberry jam 370g (Jordbær syltetøy)
Vendor:AskimRegular price £6.38 GBPRegular priceUnit price £17.24/kgSale price £6.38 GBP -
Hervik Currant jelly 330g (Rips gelè)
Vendor:HervikRegular price £9.18 GBPRegular priceUnit price £27.82/kgSale price £9.18 GBP -
Malaco Godt & Blandet Juicy Giants 170g
Vendor:MalacoRegular price £4.39 GBPRegular priceUnit price £25.82/kgSale price £4.39 GBP -
Malaco Godt & Blandet Supersour 170g
Vendor:MalacoRegular price £4.39 GBPRegular priceUnit price £25.82/kgSale price £4.39 GBP -
Malaco Strawberry Slices 80g
Vendor:MalacoRegular price £3.99 GBPRegular priceUnit price £49.88/kgSale price £3.99 GBP -
Synnøve Cardamom Brown cheese 480 gram (Brunost)
Vendor:SynnøveRegular price £10.38 GBPRegular priceUnit price £21.63/kgSale price £10.38 GBP -
Norwegian Morell soda 0.33L
Vendor:Klokk&CoRegular price £3.99 GBPRegular priceUnit price £7.98/LSale price £3.99 GBP -
Maarud potatochips Intense Mexican Spice 175 gram
Vendor:KimsRegular price £5.59 GBPRegular priceUnit price £27.95/kgSale price £5.59 GBP -
Freia JAPP Peanut 60 gram
Vendor:FreiaRegular price £2.79 GBPRegular priceUnit price £46.50/kgSale price £2.79 GBP -
First Price Mackerel fillet in tomato 2x110g (Makrell i tomat)
Vendor:StabburetRegular price £4.79 GBPRegular priceUnit price £21.77/kgSale price £4.79 GBP -
Exp.date sale 12 sep 26 | Nidar Smash! Bar Salt caramel bar 40 grams
Vendor:NidarRegular price £1.19 GBPRegular priceUnit price £29.75/kg£2.39 GBPSale price £1.19 GBPSAVE -50% -
Exp.date sale 09 sep 26 | Whole Barley (Hele Byggryn Sjåkgryn) 1 kg
Vendor:SkjåkgrynRegular price £1.59 GBPRegular priceUnit price £1.59/kg£3.19 GBPSale price £1.59 GBPSAVE -50% -
Exp.date sale 01 aug 26 | Tind cured sausage Deer & blueberry (Speket hjort og blåbær) 220 grams
Vendor:TindRegular price £9.58 GBPRegular priceUnit price £43.55/kg£21.57 GBPSale price £9.58 GBPSAVE -56%