Search results
-
Regal Sunflowerseed Bread baking mix (Solsikkebrød bakemix) 1 kg
Vendor:Regal5.0 / 5.0
(1) 1 total reviews
Regular price £3.67 GBPRegular priceSale price £3.67 GBP -
Sætre Fiberrik crispbread sunflowerseeds (Fiberrik Solsikke) 125g
Vendor:Sætre5.0 / 5.0
(1) 1 total reviews
Regular price £6.38 GBPRegular priceSale price £6.38 GBP -
Whole Grain Rye Sourdough Crispbread 200 g (Knekkebrød)
Vendor:Barilla Norge ASRegular price £2.95 GBPRegular priceUnit price £14.75/kgSale price £2.95 GBP -
Wasa Sandwich Brunost (2 piece) Knekkebrød / Crispbread 36 grams
Vendor:WasaRegular price £1.99 GBPRegular priceUnit price £53.78/kgSale price £1.99 GBP -
Mors hjemmebakte flatbread 520 gram (Flatbrød)
Vendor:Mors5.0 / 5.0
(2) 2 total reviews
Regular price £7.42 GBPRegular priceUnit price £14.27/kgSale price £7.42 GBP -
Wasa Sandwich Sourcream&Onion (2 piece) Knekkebrød / Crispbread 33 grams
Vendor:WasaRegular price £1.99 GBPRegular priceUnit price £60.30/kgSale price £1.99 GBP -
Wasa Sandwich Chives (2 piece) Knekkebrød / Crispbread 37 grams
Vendor:WasaRegular price £1.99 GBPRegular priceUnit price £53.78/kgSale price £1.99 GBP -
Wasa Sandwich French Herbs (2 piece) Knekkebrød / Crispbread 30 grams
Vendor:WasaRegular price £1.99 GBPRegular priceUnit price £66.33/kgSale price £1.99 GBP -
Ideal Flatbread 190 grams (Ideal Flatbrød)
Vendor:Ideal5.0 / 5.0
(4) 4 total reviews
Regular price £3.19 GBPRegular priceUnit price £16.79/kgSale price £3.19 GBP -
Wasa Frukost Crispbread 240 grams (Knekkebrød)
Vendor:WasaRegular price £2.95 GBPRegular priceUnit price £12.29/kgSale price £2.95 GBP -
Exp.date sale 31 aug 26 | Wasa Sandwich French Herbs (2 piece) Knekkebrød / Crispbread 30 grams
Vendor:WasaRegular price £0.99 GBPRegular priceUnit price £33.00/kg£1.99 GBPSale price £0.99 GBPSAVE -50% -
Exp.date sale 31 jul 26 | Wasa Sandwich Sourcream&Onion (2 piece) Knekkebrød / Crispbread 33 grams
Vendor:WasaRegular price £1.99 GBPRegular priceUnit price £60.30/kg£0.99 GBPSale price £1.99 GBP -
Exp.date sale 20 aug 26 | Rugsprø Crispbread 200 gram (Knekkebrød)
Vendor:WasaRegular price £1.19 GBPRegular priceUnit price £5.95/kg£2.95 GBPSale price £1.19 GBPSAVE -60% -
Synnøve Gudbrand Brown cheese 480 gram (Brunost)
Vendor:Synnøve4.5 / 5.0
(2) 2 total reviews
Regular price £7.18 GBPRegular priceUnit price £14.96/kgSale price £7.18 GBP -
Regal Easy Oat Bread Mix 1 Kg (Havrebrød Lettbakt)
Vendor:RegalRegular price £4.78 GBPRegular priceUnit price £4.78/kgSale price £4.78 GBP -
Nora Black Currant Jam 400 grams (Solbær syltetøy)
Vendor:Lerum5.0 / 5.0
(2) 2 total reviews
Regular price £5.58 GBPRegular priceSale price £5.58 GBP -
Polarbread wholegrain 12 pack 450 grams (Polarbrød fullkorn)
Vendor:PolarbrødRegular price £6.14 GBPRegular priceUnit price £13.64/kgSale price £6.14 GBP -
SAVE -92%Skjenning Røra 300 gr (Flatbread)
Vendor:RøraRegular price From £15.97 GBPRegular priceUnit price £53.23/kg£95.36 GBPSale price From £15.97 GBPSAVE -92% -
Regal Grain bread mix 1 kg (Kornbrød)
Vendor:RegalRegular price £3.99 GBPRegular priceSale price £3.99 GBP -
Exp.date sale 15 oct 26 | Pea Flatbread Crisp 210g
Vendor:Holmen CrispRegular price £2.59 GBPRegular priceUnit price £12.33/kg£5.18 GBPSale price £2.59 GBPSAVE -50% -
Quaker Cruesli "Solfrokost" 450g (Solfrokost frokostblanding)
Vendor:QuakerRegular price £7.98 GBPRegular priceUnit price £17.73/kgSale price £7.98 GBP -
Korni Flatbread 275 grams (Flatbrød)
Vendor:KorniRegular price £4.38 GBPRegular priceUnit price £15.93/kgSale price £4.38 GBP -
Pea Flatbread Crisp 210g
Vendor:Holmen CrispRegular price £5.18 GBPRegular priceUnit price £24.67/kgSale price £5.18 GBP -
Synnøve Crispbread Sesame and Flax seed (Grovkrisp knekkebrød) 170gr
Vendor:SynnøveRegular price £5.18 GBPRegular priceSale price £5.18 GBPSold out
Blog posts
View all-
Norwegian Brown Cheese: A Unique and Delicious ...
What is Norwegian brown cheese? Norwegian brown cheese, or "brunost," is a traditional Norwegian cheese that's loved by many. This unique cheese is made from a mixture of cow's milk...
Norwegian Brown Cheese: A Unique and Delicious ...
What is Norwegian brown cheese? Norwegian brown cheese, or "brunost," is a traditional Norwegian cheese that's loved by many. This unique cheese is made from a mixture of cow's milk...
-
Laban Seigmenn & Seigdamer: Chewy Little Norweg...
Meet the chewy little people in the Laban bag, learn how Nidar makes them, and find out when the seigdamer joined the sweet crew.
Laban Seigmenn & Seigdamer: Chewy Little Norweg...
Meet the chewy little people in the Laban bag, learn how Nidar makes them, and find out when the seigdamer joined the sweet crew.
-
Norwegian Kaviar: Smoky Cod Roe for Everyday Bread
In Norway, kaviar often means a smoky cod-roe spread for bread and crispbread. Explore the everyday tradition and browse related shop categories.
Norwegian Kaviar: Smoky Cod Roe for Everyday Bread
In Norway, kaviar often means a smoky cod-roe spread for bread and crispbread. Explore the everyday tradition and browse related shop categories.