Search results
-
Brynhild Pulver padder Original 70 grams
Vendor:BrynhildRegular price £3.51 GBPRegular priceSale price £3.51 GBP -
Exp.date sale 15 oct 26 | Pea Flatbread Crisp 210g
Vendor:Holmen CrispRegular price £2.59 GBPRegular priceUnit price £12.33/kg£5.18 GBPSale price £2.59 GBPSAVE -50% -
Bjørken Lomper 10 pack 260 grams
Vendor:Bjørken5.0 / 5.0
(1) 1 total reviews
Regular price £2.87 GBPRegular priceUnit price £11.04/kgSale price £2.87 GBP -
Polly Peanuts 275 grams
Vendor:PollyRegular price £4.78 GBPRegular priceUnit price £17.38/kgSale price £4.78 GBP -
Nora Black Currant Jam 400 grams (Solbær syltetøy)
Vendor:Lerum5.0 / 5.0
(2) 2 total reviews
Regular price £5.58 GBPRegular priceSale price £5.58 GBP -
Grilstad Reindeer sausage (Reinsdyr spekepølse) 220 grams
Vendor:Grilstad4.5 / 5.0
(2) 2 total reviews
Regular price £16.76 GBPRegular priceSale price £16.76 GBP -
Hockey pulver super salt 12 grams
Vendor:ConaxessRegular price From £1.19 GBPRegular priceUnit price £99.17/kgSale price From £1.19 GBP -
Hockey pulver Strawberry 12 grams
Vendor:ConaxessRegular price From £5.91 GBPRegular priceUnit price £492.50/kgSale price From £5.91 GBP -
Trondhjems Maxboller in tomatosauce 825 grams
Vendor:Trondhjems5.0 / 5.0
(1) 1 total reviews
Regular price £9.57 GBPRegular priceUnit price £11.60/kgSale price £9.57 GBP -
Snøballer Jordbær
Vendor:SnopRegular price £3.68 GBPRegular priceSale price £3.68 GBP -
Wasa Sandwich Sourcream&Onion (2 piece) Knekkebrød / Crispbread 33 grams
Vendor:WasaRegular price £1.99 GBPRegular priceUnit price £60.30/kgSale price £1.99 GBP -
Wasa Sandwich French Herbs (2 piece) Knekkebrød / Crispbread 30 grams
Vendor:WasaRegular price £1.99 GBPRegular priceUnit price £66.33/kgSale price £1.99 GBP -
Pick & Mix | Strawberry Dream 2,5kgs (Jordbær drøm)
Vendor:SnopRegular price £49.90 GBPRegular priceUnit price £19.96/kg£0.00 GBPSale price £49.90 GBP -
Exp.date sale 31 jul 26 | Wasa Sandwich Sourcream&Onion (2 piece) Knekkebrød / Crispbread 33 grams
Vendor:WasaRegular price £1.99 GBPRegular priceUnit price £60.30/kg£0.99 GBPSale price £1.99 GBP -
Synnøve Crispbread Sesame and Flax seed (Grovkrisp knekkebrød) 170gr
Vendor:SynnøveRegular price £5.18 GBPRegular priceSale price £5.18 GBPSold out
Blog posts
View all-
Norwegian Brown Cheese: A Unique and Delicious ...
What is Norwegian brown cheese? Norwegian brown cheese, or "brunost," is a traditional Norwegian cheese that's loved by many. This unique cheese is made from a mixture of cow's milk...
Norwegian Brown Cheese: A Unique and Delicious ...
What is Norwegian brown cheese? Norwegian brown cheese, or "brunost," is a traditional Norwegian cheese that's loved by many. This unique cheese is made from a mixture of cow's milk...
-
Laban Seigmenn & Seigdamer: Chewy Little Norweg...
Meet the chewy little people in the Laban bag, learn how Nidar makes them, and find out when the seigdamer joined the sweet crew.
Laban Seigmenn & Seigdamer: Chewy Little Norweg...
Meet the chewy little people in the Laban bag, learn how Nidar makes them, and find out when the seigdamer joined the sweet crew.
-
Norwegian Kaviar: Smoky Cod Roe for Everyday Bread
In Norway, kaviar often means a smoky cod-roe spread for bread and crispbread. Explore the everyday tradition and browse related shop categories.
Norwegian Kaviar: Smoky Cod Roe for Everyday Bread
In Norway, kaviar often means a smoky cod-roe spread for bread and crispbread. Explore the everyday tradition and browse related shop categories.