Search results
-
Whole Grain Rye Sourdough Crispbread 200 g (Knekkebrød)
Vendor:Barilla Norge ASRegular price £2.95 GBPRegular priceUnit price £14.75/kgSale price £2.95 GBP -
Wasa Sandwich Brunost (2 piece) Knekkebrød / Crispbread 36 grams
Vendor:WasaRegular price £1.99 GBPRegular priceUnit price £53.78/kgSale price £1.99 GBP -
Wasa Frukost Crispbread 240 grams (Knekkebrød)
Vendor:WasaRegular price £2.95 GBPRegular priceUnit price £12.29/kgSale price £2.95 GBP -
Wasa Sandwich Chives (2 piece) Knekkebrød / Crispbread 37 grams
Vendor:WasaRegular price £1.99 GBPRegular priceUnit price £53.78/kgSale price £1.99 GBP -
Exp.date sale 20 aug 26 | Rugsprø Crispbread 200 gram (Knekkebrød)
Vendor:WasaRegular price £1.19 GBPRegular priceUnit price £5.95/kg£2.95 GBPSale price £1.19 GBPSAVE -60% -
Wasa Sandwich French Herbs (2 piece) Knekkebrød / Crispbread 30 grams
Vendor:WasaRegular price £1.99 GBPRegular priceUnit price £66.33/kgSale price £1.99 GBP -
Wasa Sandwich Sourcream&Onion (2 piece) Knekkebrød / Crispbread 33 grams
Vendor:WasaRegular price £1.99 GBPRegular priceUnit price £60.30/kgSale price £1.99 GBP -
Exp.date sale 31 aug 26 | Wasa Sandwich French Herbs (2 piece) Knekkebrød / Crispbread 30 grams
Vendor:WasaRegular price £0.99 GBPRegular priceUnit price £33.00/kg£1.99 GBPSale price £0.99 GBPSAVE -50% -
Exp.date sale 31 jul 26 | Wasa Sandwich Sourcream&Onion (2 piece) Knekkebrød / Crispbread 33 grams
Vendor:WasaRegular price £1.99 GBPRegular priceUnit price £60.30/kg£0.99 GBPSale price £1.99 GBP -
Ideal Flatbread 190 grams (Ideal Flatbrød)
Vendor:Ideal5.0 / 5.0
(4) 4 total reviews
Regular price £3.19 GBPRegular priceUnit price £16.79/kgSale price £3.19 GBP -
Mors hjemmebakte flatbread 520 gram (Flatbrød)
Vendor:Mors5.0 / 5.0
(2) 2 total reviews
Regular price £7.42 GBPRegular priceUnit price £14.27/kgSale price £7.42 GBP -
Sigdal Good for You (Godt for Deg) 235 grams
Vendor:SigdalRegular price £5.98 GBPRegular priceUnit price £25.45/kgSale price £5.98 GBP -
Sigdal Crispbread Herbs & Seasalt 220 grams (Knekkebrød)
Vendor:SigdalRegular price £5.98 GBPRegular priceUnit price £27.18/kgSale price £5.98 GBP -
Wasa Husman Crispbread 260 g (Wasa Husman Knekkebrød)
Vendor:Barilla Norge AS5.0 / 5.0
(1) 1 total reviews
Regular price £2.71 GBPRegular priceUnit price £10.42/kgSale price £2.71 GBP -
Exp.date sale 13 oct 26 | Sigdal Crispbread Herbs & Seasalt 220 grams (Knekkebrød)
Vendor:SigdalRegular price £3.59 GBPRegular priceUnit price £16.32/kg£5.98 GBPSale price £3.59 GBPSAVE -40% -
Wasa Oat Crispbread 300 g (Wasa Havre Knekkebrød)
Vendor:Barilla Norge ASRegular price £4.47 GBPRegular priceUnit price £14.90/kgSale price £4.47 GBP -
Sætre Fiberrik crispbread sunflowerseeds (Fiberrik Solsikke) 125g
Vendor:Sætre5.0 / 5.0
(1) 1 total reviews
Regular price £6.38 GBPRegular priceSale price £6.38 GBP -
Regal Grain bread mix 1 kg (Kornbrød)
Vendor:RegalRegular price £3.99 GBPRegular priceSale price £3.99 GBP -
Berthas Klenning with cinnamon 260 grams
Vendor:Bertas5.0 / 5.0
(1) 1 total reviews
Regular price £5.18 GBPRegular priceUnit price £19.92/kgSale price £5.18 GBP -
Wasa Crispbread Gluten and Lactose Free (240 grams)
Vendor:WasaRegular price £8.78 GBPRegular priceSale price £8.78 GBP -
Exp.date sale 08 oct 26 | Sigdal Good for You (Godt for Deg) 235 grams
Vendor:SigdalRegular price £3.59 GBPRegular priceUnit price £15.28/kg£5.98 GBPSale price £3.59 GBPSAVE -40% -
Regal Sunflowerseed Bread baking mix (Solsikkebrød bakemix) 1 kg
Vendor:Regal5.0 / 5.0
(1) 1 total reviews
Regular price £3.67 GBPRegular priceSale price £3.67 GBP
Blog posts
View all-
Norwegian Brown Cheese: A Unique and Delicious ...
What is Norwegian brown cheese? Norwegian brown cheese, or "brunost," is a traditional Norwegian cheese that's loved by many. This unique cheese is made from a mixture of cow's milk...
Norwegian Brown Cheese: A Unique and Delicious ...
What is Norwegian brown cheese? Norwegian brown cheese, or "brunost," is a traditional Norwegian cheese that's loved by many. This unique cheese is made from a mixture of cow's milk...
-
Laban Seigmenn & Seigdamer: Chewy Little Norweg...
Meet the chewy little people in the Laban bag, learn how Nidar makes them, and find out when the seigdamer joined the sweet crew.
Laban Seigmenn & Seigdamer: Chewy Little Norweg...
Meet the chewy little people in the Laban bag, learn how Nidar makes them, and find out when the seigdamer joined the sweet crew.
-
Norwegian Kaviar: Smoky Cod Roe for Everyday Bread
In Norway, kaviar often means a smoky cod-roe spread for bread and crispbread. Explore the everyday tradition and browse related shop categories.
Norwegian Kaviar: Smoky Cod Roe for Everyday Bread
In Norway, kaviar often means a smoky cod-roe spread for bread and crispbread. Explore the everyday tradition and browse related shop categories.