-
Nora Lingonberry jam 400 gram (Tyttebærsyltetøy)
Vendor:NoraRegular price £7.98 GBPRegular priceUnit price £19.95/kgSale price £7.98 GBP -
Lerum Blueberry jam no added sugar 435 grams (Blåbær syltetøy uten tilsatt sukker)
Vendor:LerumRegular price £8.46 GBPRegular priceUnit price £19.45/kgSale price £8.46 GBP -
Exp.date sale 31 aug 26 | Lerum 80 % Berries Lingonberry Jam (Tyttebærsyltetøy uten tilsatt sukker) 330 grams
Vendor:LerumRegular price £3.19 GBPRegular priceUnit price £9.67/kg£6.78 GBPSale price £3.19 GBPSAVE -53% -
Exp.date sale 31 aug 26 | Lerum Apple & pear jam no sugar added 330 grams (Eple & pære syltetøy uten tilsatt sukker)
Vendor:LerumRegular price £2.39 GBPRegular price£5.19 GBPSale price £2.39 GBPSAVE -54% -
Exp.date sale 28 feb 26 | Lerum Cherry Jam (Kirsebær syltetøy uten tilsatt sukker) 330gr
Vendor:LerumRegular price £1.59 GBPRegular priceUnit price £4.82/kg£5.98 GBPSale price £1.59 GBPSAVE -73% -
Exp.date sale 30 apr 26 | Lerum Blueberry jam no added sugar 330gr (Blåbær syltetøy uten sukker)
Vendor:LerumRegular price £2.79 GBPRegular priceUnit price £8.45/kg£7.18 GBPSale price £2.79 GBPSAVE -61% -
Exp.date sale 31 aug 26 | Lerum Klem Strawberry Jam 410 gram (Jordbær syltetøy)
Vendor:LerumRegular price £2.79 GBPRegular priceUnit price £6.80/kg£5.59 GBPSale price £2.79 GBPSAVE -50% -
Exp.date sale 30 apr 26 | Lerum Cherry Jam (Kirsebær syltetøy uten tilsatt sukker) 330gr
Vendor:LerumRegular price £1.99 GBPRegular priceUnit price £6.03/kg£5.98 GBPSale price £1.99 GBPSAVE -67% -
First Price Mackerel fillet in tomato 2x110g (Makrell i tomat)
Vendor:StabburetRegular price £4.79 GBPRegular priceUnit price £21.77/kgSale price £4.79 GBP -
Hervik Currant jelly 330g (Rips gelè)
Vendor:HervikRegular price £9.18 GBPRegular priceUnit price £27.82/kgSale price £9.18 GBP -
Askim Strawberry jam 370g (Jordbær syltetøy)
Vendor:AskimRegular price £6.38 GBPRegular priceUnit price £17.24/kgSale price £6.38 GBP -
Askim Raspberry Jam 370 g (Bringebærsyltetøy)
Vendor:Askim Frukt- Og BærpresseriRegular price £6.38 GBPRegular priceUnit price £17.24/kgSale price £6.38 GBP -
Askim Blackberry jam 370g (Bjørnebær syltetøy)
Vendor:AskimRegular price £9.58 GBPRegular priceUnit price £2.59/100gSale price £9.58 GBP -
Askim Stirred Lingonberries 360 grams (Rørte Tyttebær)
Vendor:AskimRegular price £10.38 GBPRegular priceUnit price £2.88/100gSale price £10.38 GBP -
Askim Apple jelly 250g (Eplegelè)
Vendor:AskimRegular price £4.79 GBPRegular priceUnit price £1.92/100gSale price £4.79 GBP -
Exp.date sale 22 oct 26 | Kavli Low fat Chicken Cream Cheese 175 grams (Magerost Kylling)
Vendor:KavliRegular price £3.03 GBPRegular priceUnit price £17.31/kg£5.98 GBPSale price £3.03 GBPSAVE -49%