-
Vannkringle 5 pk 90 grams ( water pretzel)
Vendor:TradisjonsbakerenRegular price £4.79 GBPRegular priceSale price £4.79 GBPSold out -
Dumle Cookies Gluten-free 140g
Vendor:FazerRegular price £7.98 GBPRegular priceUnit price £57.00/kgSale price £7.98 GBP -
Exp.date sale 31 jul 26 | Wasa Sandwich Sourcream&Onion (2 piece) Knekkebrød / Crispbread 33 grams
Vendor:WasaRegular price £1.99 GBPRegular priceUnit price £60.30/kg£0.99 GBPSale price £1.99 GBP -
Exp.date sale 23 jul 26 | Freia Sjokoklem wafer biscuit 180 gram (kjeks) (Sjokoklem Kjeks)
Vendor:FreiaRegular price £4.39 GBPRegular priceUnit price £24.39/kg£8.78 GBPSale price £4.39 GBPSAVE -50% -
Exp.date sale 02 jul 26 | Freia Sjokoklem wafer biscuit 180 gram (kjeks) (Sjokoklem Kjeks)
Vendor:FreiaRegular price £3.99 GBPRegular priceUnit price £22.17/kg£8.78 GBPSale price £3.99 GBPSAVE -55% -
Exp.date sale 31 aug 26 | Wasa Sandwich French Herbs (2 piece) Knekkebrød / Crispbread 30 grams
Vendor:WasaRegular price £0.99 GBPRegular priceUnit price £33.00/kg£1.99 GBPSale price £0.99 GBPSAVE -50%