-
Tind Pinnekjøtt Ca 1,5kg (+/- 150 grams)
Vendor:TINDRegular price £96.01 GBPRegular priceSale price £96.01 GBPSold out -
Sold outAdvent LED lights (Adventstake)
Vendor:FPRegular price £23.94 GBPRegular priceSale price £23.94 GBPSold out -
Sold outFinsbråten Unsmoked Pinnekjøtt 2 kg
Vendor:FinsbråtenRegular price £72.07 GBPRegular priceUnit price £36.04/kg£112.11 GBPSale price £72.07 GBPSold out -
Sold outFinsbråten Smoked Pinnekjøtt 2 kg
Vendor:FinsbråtenRegular price £72.07 GBPRegular priceUnit price £36.04/kg£112.11 GBPSale price £72.07 GBPSold out -
Tomte Mulled Wine No Sugar NON ALCOHOLIC (Gløgg uten sukker) 0.5 litre
Vendor:TomteGløggRegular price £6.80 GBPRegular priceSale price £6.80 GBPSold out -
Hansa Christmas Soda Can 0,33L Sugar free (Julebrus) - Single can
Vendor:HansaRegular price £3.20 GBPRegular priceUnit price £9.70/LSale price £3.20 GBPSold out -
Henriettes Unsmoked Salt-Cured Lamb Ribs 1,9 kg +/- 15% (Pinnekjøtt Urøkt)
Vendor:HenriettesRegular price £80.00 GBPRegular priceUnit price £42.11/kgSale price £80.00 GBPSold out -
Goldbox mixed chocolates (Gulleske konfekt)
Vendor:Anthon BergRegular price £31.95 GBPRegular priceUnit price £79.88/kgSale price £31.95 GBPSold out -
Exp.date sale | Christmas almonds 150g 26 Apr 26 (Julemandler)
Vendor:Den Lille NøttefabrikkenRegular price £1.99 GBPRegular priceUnit price £13.27/kg£8.00 GBPSale price £1.99 GBPSAVE -75% -
Exp.date sale 18 sep 26 | Eldorado Mulled Wine Mix (Gløggmix) 175 grams
Vendor:EldoradoRegular price £1.99 GBPRegular priceUnit price £11.37/kg£4.00 GBPSale price £1.99 GBPSAVE -50% -
Exp.date sale 03 sep 26 | Jacobs Gløggmix with raisins 125 grams (Gløggmiks med rosin)
Vendor:JacobsRegular price £2.60 GBPRegular priceUnit price £20.80/kg£5.20 GBPSale price £2.60 GBPSAVE -50%