Search results
-
Vesteraalens Fishballs 550 gram (Fiskeboller)
Vendor:Vesteraalens5.0 / 5.0
(3) 3 total reviews
Regular price €11,21 EURRegular priceUnit price €20,38/kgSale price €11,21 EUR -
Askim Rhubarb marmalade 370 ml (Rabarbra marmelade)
Vendor:AskimRegular price €9,34 EURRegular priceUnit price €25,24/kgSale price €9,34 EUR -
Wasa Kavring / Skorper 350 grams
Vendor:WasaRegular price €6,53 EURRegular priceSale price €6,53 EUR -
Pågen Gifflar kanel 300 grams
Vendor:PågenRegular price €6,53 EURRegular priceSale price €6,53 EUR -
Wasa Husman Crispbread 260 g (Wasa Husman Knekkebrød)
Vendor:Barilla Norge AS5.0 / 5.0
(1) 1 total reviews
Regular price €3,17 EURRegular priceUnit price €12,19/kgSale price €3,17 EUR -
Stabburet Mackerel in tomato sauce 170 gram (Makrell i tomat)
Vendor:Stabburet4.5 / 5.0
(2) 2 total reviews
Regular price €6,25 EURRegular priceUnit price €3,68/100gSale price €6,25 EUR -
Cheese slicer elegant allround (Ostehøvel)
Vendor:Aanonsen5.0 / 5.0
(2) 2 total reviews
Regular price €9,34 EURRegular priceUnit price €9,34 eachSale price €9,34 EUR -
Korni Flatbread 275 grams (Flatbrød)
Vendor:KorniRegular price €5,13 EURRegular priceUnit price €18,65/kgSale price €5,13 EUR -
Sigdal Crispbread Herbs & Seasalt 220 grams (Knekkebrød)
Vendor:SigdalRegular price €7,00 EURRegular priceUnit price €31,82/kgSale price €7,00 EUR -
Urkraft Oatmeal linseeds&cardamom 65 grams (Havregrøt)
Vendor:MøllerensRegular price €2,33 EURRegular priceSale price €2,33 EUR -
Vestlandslefse pastry 360 gram (10 pack) (Lefse)
Vendor:Vestlandslefsa5.0 / 5.0
(1) 1 total reviews
Regular price €5,23 EURRegular priceUnit price €14,53/kgSale price €5,23 EUR -
Exp.date sale 15 oct 26 | Pea Flatbread Crisp 210g
Vendor:Holmen CrispRegular price €3,03 EURRegular priceUnit price €14,43/kg€6,07 EURSale price €3,03 EURSAVE -50% -
Kvikk Lunsj Bites 130 grams
Vendor:Freia5.0 / 5.0
(1) 1 total reviews
Regular price €8,40 EURRegular priceUnit price €64,62/kgSale price €8,40 EUR -
Kransekake 18 rings 900 grams
Vendor:Berthas5.0 / 5.0
(3) 3 total reviews
Regular price €32,71 EURRegular priceSale price €32,71 EUR -
Tine Brown cheese Anno 1863 450 gram (Brunost - Gudbrandsdalsost)
Vendor:Tine5.0 / 5.0
(1) 1 total reviews
Regular price €14,01 EURRegular priceSale price €14,01 EUR -
Gilde Haugpølse 150 grams
Vendor:GildeRegular price €10,27 EURRegular priceSale price €10,27 EUR -
Pick & Mix | Sweet fruit pacifiers 3.5 kg (Søte fruktsmokker)
Vendor:HariboRegular price €81,79 EURRegular priceUnit price €23,37/kg€0,00 EURSale price €81,79 EUR -
Sætre Gold Wafers (Gull vaffler) 250 grams
Vendor:SaetreRegular price €8,40 EURRegular priceSale price €8,40 EUR -
Exp.date sale 13 oct 26 | Sigdal Crispbread Herbs & Seasalt 220 grams (Knekkebrød)
Vendor:SigdalRegular price €4,20 EURRegular priceUnit price €19,09/kg€7,00 EURSale price €4,20 EURSAVE -40% -
Pea Flatbread Crisp 210g
Vendor:Holmen CrispRegular price €6,07 EURRegular priceUnit price €28,90/kgSale price €6,07 EUR -
Stabburet Salmon Spread 4x40 grams (Laksepålegg)
Vendor:StabburetRegular price €9,34 EURRegular priceUnit price €58,38/kgSale price €9,34 EUR -
Peanut butter 350 gram (Peanøtt smør) (Peanøttsmør)
Vendor:MillsRegular price €7,47 EURRegular priceSale price €7,47 EUR -
Exp.date sale 08 oct 26 | Sigdal Good for You (Godt for Deg) 235 grams
Vendor:SigdalRegular price €4,20 EURRegular priceUnit price €17,87/kg€7,00 EURSale price €4,20 EURSAVE -40% -
First Price Hazelnut Spread (Nøttepålegg) 400 grams
Vendor:First PriceRegular price €4,20 EURRegular priceSale price €4,20 EUR
Blog posts
View all-
Norwegian Brown Cheese: A Unique and Delicious ...
What is Norwegian brown cheese? Norwegian brown cheese, or "brunost," is a traditional Norwegian cheese that's loved by many. This unique cheese is made from a mixture of cow's milk...
Norwegian Brown Cheese: A Unique and Delicious ...
What is Norwegian brown cheese? Norwegian brown cheese, or "brunost," is a traditional Norwegian cheese that's loved by many. This unique cheese is made from a mixture of cow's milk...
-
Laban Seigmenn & Seigdamer: Chewy Little Norweg...
Meet the chewy little people in the Laban bag, learn how Nidar makes them, and find out when the seigdamer joined the sweet crew.
Laban Seigmenn & Seigdamer: Chewy Little Norweg...
Meet the chewy little people in the Laban bag, learn how Nidar makes them, and find out when the seigdamer joined the sweet crew.
-
Norwegian Kaviar: Smoky Cod Roe for Everyday Bread
In Norway, kaviar often means a smoky cod-roe spread for bread and crispbread. Explore the everyday tradition and browse related shop categories.
Norwegian Kaviar: Smoky Cod Roe for Everyday Bread
In Norway, kaviar often means a smoky cod-roe spread for bread and crispbread. Explore the everyday tradition and browse related shop categories.