-
First Price Lomper (10 pk)
Vendor:First PriceRegular price €2,80 EURRegular priceUnit price €10,77/kgSale price €2,80 EUR -
Mors hjemmebakte flatbread 520 gram (Flatbrød)
Vendor:MorsRegular price €8,69 EURRegular priceUnit price €16,71/kgSale price €8,69 EUR -
Ideal Flatbread 190 grams (Ideal Flatbrød)
Vendor:IdealRegular price €3,73 EURRegular priceUnit price €19,63/kgSale price €3,73 EUR -
Korni Flatbread 275 grams (Flatbrød)
Vendor:KorniRegular price €5,14 EURRegular priceUnit price €18,69/kgSale price €5,14 EUR -
SAVE -92%Skjenning Røra 300 gr (Flatbread)
Vendor:RøraRegular price From €18,70 EURRegular priceUnit price €62,33/kg€111,68 EURSale price From €18,70 EURSkjenning Røra 300 gr (Flatbread)
Regular price From €18,70 EURRegular priceUnit price €62,33/kg€111,68 EURSale price From €18,70 EURSkjenning Røra 300 gr (Flatbread)
Regular price From €18,70 EURRegular priceUnit price €62,33/kg€111,68 EURSale price From €18,70 EURSAVE -92% -
Pea Flatbread Crisp 210g
Vendor:Holmen CrispRegular price €6,07 EURRegular priceUnit price €28,90/kgSale price €6,07 EUR -
Exp.date sale 15 oct 26 | Pea Flatbread Crisp 210g
Vendor:Holmen CrispRegular price €3,04 EURRegular priceUnit price €14,48/kg€6,07 EURSale price €3,04 EURSAVE -50%