-
Exp.date sale 08 oct 26 | Sigdal Good for You (Godt for Deg) 235 grams
Vendor:SigdalRegular price €4,23 EURRegular priceUnit price €18,00/kg€7,06 EURSale price €4,23 EURSAVE -40% -
Exp.date sale 13 oct 26 | Sigdal Crispbread Herbs & Seasalt 220 grams (Knekkebrød)
Vendor:SigdalRegular price €4,23 EURRegular priceUnit price €19,23/kg€7,06 EURSale price €4,23 EURSAVE -40% -
Exp.date sale 30 oct 26 | Freia Daim Chocolate Mousse 100 grams
Vendor:FreiaRegular price €2,82 EURRegular priceUnit price €2,82/100g€4,70 EURSale price €2,82 EURSAVE -40% -
King Oscar Sprats/Sardines in olive oil Fine 12-20 fish 106 grams (Sardiner i olivenolje)
Vendor:King OscarRegular price €4,70 EURRegular priceUnit price €44,34/kgSale price €4,70 EUR -
Gastromat Grill Spice mix 150 grams
Vendor:GastromatRegular price €10,35 EURRegular priceUnit price €69,00/kgSale price €10,35 EUR -
Gastromat Grill Spice mix 450 grams
Vendor:GastromatRegular price €22,60 EURRegular priceUnit price €50,22/kgSale price €22,60 EUR -
Gastromat Spice mix 450 grams
Vendor:GastromatRegular price €16,01 EURRegular priceUnit price €35,58/kgSale price €16,01 EUR -
Exp.date sale 25 nov 26 | Toro Lofoten fish sauce 34 grams (Fiskesaus)
Vendor:ToroRegular price €2,14 EURRegular priceUnit price €62,94/kg€3,57 EURSale price €2,14 EURSAVE -40% -
Santa Maria Grill Spicemix (Grillkrydder) 650 gram
Vendor:Santa MariaRegular price €14,12 EURRegular priceUnit price €2,17/100gSale price €14,12 EUR -
Exp.date sale 03 sep 26 | Jacobs Gløggmix with raisins 125 grams (Gløggmiks med rosin)
Vendor:JacobsRegular price €3,06 EURRegular priceUnit price €24,48/kg€6,11 EURSale price €3,06 EURSAVE -50% -
Exp.date sale 18 sep 26 | Eldorado Mulled Wine Mix (Gløggmix) 175 grams
Vendor:EldoradoRegular price €2,35 EURRegular priceUnit price €13,43/kg€4,70 EURSale price €2,35 EURSAVE -50% -
Exp.date sale 08 sep 26 | Snåsa sparkling mineral water 500 ml (Snåsavann m/kullsyre)
Vendor:SnåsavannRegular price €1,40 EURRegular priceUnit price €2,80/L€2,82 EURSale price €1,40 EURSAVE -50% -
Exp.date sale 24 jul 26 | Freia Twist mixed chocolates 300 gram (Konfekt)
Vendor:FreiaRegular price €7,06 EURRegular priceUnit price €23,53/kg€14,12 EURSale price €7,06 EURSAVE -50% -
Exp.date sale 30 nov 26 | Toro Caramelized food color (Sukkerkulør) 90 grams
Vendor:ToroRegular price €2,21 EURRegular priceUnit price €24,56/kg€4,42 EURSale price €2,21 EURSAVE -50% -
Exp.date sale 15 oct 26 | Pea Flatbread Crisp 210g
Vendor:Holmen CrispRegular price €3,06 EURRegular priceUnit price €14,57/kg€6,11 EURSale price €3,06 EURSAVE -50% -
Exp.date sale 22 oct 26 | Kavli Low fat Chicken Cream Cheese 175 grams (Magerost Kylling)
Vendor:KavliRegular price €3,57 EURRegular priceUnit price €20,40/kg€7,06 EURSale price €3,57 EURSAVE -49% -
Coop Kalas Fruit soda 1.5L
Vendor:CoopRegular price €5,64 EURRegular priceUnit price €3,76/LSale price €5,64 EUR -
Askim Apple jelly 250g (Eplegelè)
Vendor:AskimRegular price €5,64 EURRegular priceUnit price €2,26/100gSale price €5,64 EUR -
Askim Stirred Lingonberries 360 grams (Rørte Tyttebær)
Vendor:AskimRegular price €12,24 EURRegular priceUnit price €3,40/100gSale price €12,24 EUR -
Askim Blackberry jam 370g (Bjørnebær syltetøy)
Vendor:AskimRegular price €11,30 EURRegular priceUnit price €3,05/100gSale price €11,30 EUR -
Askim Raspberry Jam 370 g (Bringebærsyltetøy)
Vendor:Askim Frukt- Og BærpresseriRegular price €7,53 EURRegular priceUnit price €20,35/kgSale price €7,53 EUR -
Askim Strawberry jam 370g (Jordbær syltetøy)
Vendor:AskimRegular price €7,53 EURRegular priceUnit price €20,35/kgSale price €7,53 EUR -
Hervik Currant jelly 330g (Rips gelè)
Vendor:HervikRegular price €10,83 EURRegular priceUnit price €32,82/kgSale price €10,83 EUR -
Malaco Godt & Blandet Juicy Giants 170g
Vendor:MalacoRegular price €5,17 EURRegular priceUnit price €30,41/kgSale price €5,17 EUR -
Malaco Godt & Blandet Supersour 170g
Vendor:MalacoRegular price €5,17 EURRegular priceUnit price €30,41/kgSale price €5,17 EUR -
Malaco Strawberry Slices 80g
Vendor:MalacoRegular price €4,70 EURRegular priceUnit price €58,75/kgSale price €4,70 EUR -
Synnøve Cardamom Brown cheese 480 gram (Brunost)
Vendor:SynnøveRegular price €12,24 EURRegular priceUnit price €25,50/kgSale price €12,24 EUR -
Norwegian Morell soda 0.33L
Vendor:Klokk&CoRegular price €4,70 EURRegular priceUnit price €9,40/LSale price €4,70 EUR -
Maarud potatochips Intense Mexican Spice 175 gram
Vendor:KimsRegular price €6,59 EURRegular priceUnit price €32,95/kgSale price €6,59 EUR -
Freia JAPP Peanut 60 gram
Vendor:FreiaRegular price €3,29 EURRegular priceUnit price €54,83/kgSale price €3,29 EUR -
First Price Mackerel fillet in tomato 2x110g (Makrell i tomat)
Vendor:StabburetRegular price €5,64 EURRegular priceUnit price €25,64/kgSale price €5,64 EUR -
Exp.date sale 09 sep 26 | Whole Barley (Hele Byggryn Sjåkgryn) 1 kg
Vendor:SkjåkgrynRegular price €1,87 EURRegular priceUnit price €1,87/kg€3,76 EURSale price €1,87 EURSAVE -50% -
Exp.date sale 01 aug 26 | Tind cured sausage Deer & blueberry (Speket hjort og blåbær) 220 grams
Vendor:TindRegular price €11,30 EURRegular priceUnit price €51,36/kg€25,43 EURSale price €11,30 EURSAVE -56% -
Farris Frus Raspberry 1,5 L
Vendor:FarrisRegular price €6,59 EURRegular priceUnit price €4,39/LSale price €6,59 EUR -
Toro Thai Red Curry soup 118 gram
Vendor:ToroRegular price €5,64 EURRegular priceSale price €5,64 EUR -
Farris Frus Raspberry 500ml
Vendor:FarrisRegular price €5,17 EURRegular priceUnit price €10,34/LSale price €5,17 EUR