Search results
-
Brynhild Pulver padder Original 70 grams
Vendor:BrynhildRegular price €4,11 EURRegular priceSale price €4,11 EUR -
Exp.date sale 15 oct 26 | Pea Flatbread Crisp 210g
Vendor:Holmen CrispRegular price €3,03 EURRegular priceUnit price €14,43/kg€6,07 EURSale price €3,03 EURSAVE -50% -
Bjørken Lomper 10 pack 260 grams
Vendor:Bjørken5.0 / 5.0
(1) 1 total reviews
Regular price €3,36 EURRegular priceUnit price €12,92/kgSale price €3,36 EUR -
Polly Peanuts 275 grams
Vendor:PollyRegular price €5,60 EURRegular priceUnit price €20,36/kgSale price €5,60 EUR -
Nora Black Currant Jam 400 grams (Solbær syltetøy)
Vendor:Lerum5.0 / 5.0
(2) 2 total reviews
Regular price €6,53 EURRegular priceSale price €6,53 EUR -
Grilstad Reindeer sausage (Reinsdyr spekepølse) 220 grams
Vendor:Grilstad4.5 / 5.0
(2) 2 total reviews
Regular price €19,62 EURRegular priceSale price €19,62 EUR -
Hockey pulver super salt 12 grams
Vendor:ConaxessRegular price From €1,39 EURRegular priceUnit price €115,83/kgSale price From €1,39 EUR -
Hockey pulver Strawberry 12 grams
Vendor:ConaxessRegular price From €6,92 EURRegular priceUnit price €576,67/kgSale price From €6,92 EUR -
Trondhjems Maxboller in tomatosauce 825 grams
Vendor:Trondhjems5.0 / 5.0
(1) 1 total reviews
Regular price €11,21 EURRegular priceUnit price €13,59/kgSale price €11,21 EUR -
Snøballer Jordbær
Vendor:SnopRegular price €4,31 EURRegular priceSale price €4,31 EUR -
Wasa Sandwich Sourcream&Onion (2 piece) Knekkebrød / Crispbread 33 grams
Vendor:WasaRegular price €2,33 EURRegular priceUnit price €70,61/kgSale price €2,33 EUR -
Wasa Sandwich French Herbs (2 piece) Knekkebrød / Crispbread 30 grams
Vendor:WasaRegular price €2,33 EURRegular priceUnit price €77,67/kgSale price €2,33 EUR -
Pick & Mix | Strawberry Dream 2,5kgs (Jordbær drøm)
Vendor:SnopRegular price €58,42 EURRegular priceUnit price €23,37/kg€0,00 EURSale price €58,42 EUR -
Exp.date sale 31 jul 26 | Wasa Sandwich Sourcream&Onion (2 piece) Knekkebrød / Crispbread 33 grams
Vendor:WasaRegular price €2,33 EURRegular priceUnit price €70,61/kg€1,16 EURSale price €2,33 EUR -
Synnøve Crispbread Sesame and Flax seed (Grovkrisp knekkebrød) 170gr
Vendor:SynnøveRegular price €6,07 EURRegular priceSale price €6,07 EURSold out
Blog posts
View all-
Norwegian Brown Cheese: A Unique and Delicious ...
What is Norwegian brown cheese? Norwegian brown cheese, or "brunost," is a traditional Norwegian cheese that's loved by many. This unique cheese is made from a mixture of cow's milk...
Norwegian Brown Cheese: A Unique and Delicious ...
What is Norwegian brown cheese? Norwegian brown cheese, or "brunost," is a traditional Norwegian cheese that's loved by many. This unique cheese is made from a mixture of cow's milk...
-
Laban Seigmenn & Seigdamer: Chewy Little Norweg...
Meet the chewy little people in the Laban bag, learn how Nidar makes them, and find out when the seigdamer joined the sweet crew.
Laban Seigmenn & Seigdamer: Chewy Little Norweg...
Meet the chewy little people in the Laban bag, learn how Nidar makes them, and find out when the seigdamer joined the sweet crew.
-
Norwegian Kaviar: Smoky Cod Roe for Everyday Bread
In Norway, kaviar often means a smoky cod-roe spread for bread and crispbread. Explore the everyday tradition and browse related shop categories.
Norwegian Kaviar: Smoky Cod Roe for Everyday Bread
In Norway, kaviar often means a smoky cod-roe spread for bread and crispbread. Explore the everyday tradition and browse related shop categories.