Search results
-
Whole Grain Rye Sourdough Crispbread 200 g (Knekkebrød)
Vendor:Barilla Norge ASRegular price €3,45 EURRegular priceUnit price €17,25/kgSale price €3,45 EUR -
Wasa Sandwich Brunost (2 piece) Knekkebrød / Crispbread 36 grams
Vendor:WasaRegular price €2,33 EURRegular priceUnit price €62,97/kgSale price €2,33 EUR -
Wasa Frukost Crispbread 240 grams (Knekkebrød)
Vendor:WasaRegular price €3,45 EURRegular priceUnit price €14,38/kgSale price €3,45 EUR -
Wasa Sandwich Chives (2 piece) Knekkebrød / Crispbread 37 grams
Vendor:WasaRegular price €2,33 EURRegular priceUnit price €62,97/kgSale price €2,33 EUR -
Exp.date sale 20 aug 26 | Rugsprø Crispbread 200 gram (Knekkebrød)
Vendor:WasaRegular price €1,39 EURRegular priceUnit price €6,95/kg€3,45 EURSale price €1,39 EURSAVE -60% -
Wasa Sandwich French Herbs (2 piece) Knekkebrød / Crispbread 30 grams
Vendor:WasaRegular price €2,33 EURRegular priceUnit price €77,67/kgSale price €2,33 EUR -
Wasa Sandwich Sourcream&Onion (2 piece) Knekkebrød / Crispbread 33 grams
Vendor:WasaRegular price €2,33 EURRegular priceUnit price €70,61/kgSale price €2,33 EUR -
Exp.date sale 31 aug 26 | Wasa Sandwich French Herbs (2 piece) Knekkebrød / Crispbread 30 grams
Vendor:WasaRegular price €1,16 EURRegular priceUnit price €38,67/kg€2,33 EURSale price €1,16 EURSAVE -50% -
Exp.date sale 31 jul 26 | Wasa Sandwich Sourcream&Onion (2 piece) Knekkebrød / Crispbread 33 grams
Vendor:WasaRegular price €2,33 EURRegular priceUnit price €70,61/kg€1,16 EURSale price €2,33 EUR -
Ideal Flatbread 190 grams (Ideal Flatbrød)
Vendor:Ideal5.0 / 5.0
(4) 4 total reviews
Regular price €3,73 EURRegular priceUnit price €19,63/kgSale price €3,73 EUR -
Mors hjemmebakte flatbread 520 gram (Flatbrød)
Vendor:Mors5.0 / 5.0
(2) 2 total reviews
Regular price €8,69 EURRegular priceUnit price €16,71/kgSale price €8,69 EUR -
Sigdal Good for You (Godt for Deg) 235 grams
Vendor:SigdalRegular price €7,00 EURRegular priceUnit price €29,79/kgSale price €7,00 EUR -
Sigdal Crispbread Herbs & Seasalt 220 grams (Knekkebrød)
Vendor:SigdalRegular price €7,00 EURRegular priceUnit price €31,82/kgSale price €7,00 EUR -
Wasa Husman Crispbread 260 g (Wasa Husman Knekkebrød)
Vendor:Barilla Norge AS5.0 / 5.0
(1) 1 total reviews
Regular price €3,17 EURRegular priceUnit price €12,19/kgSale price €3,17 EUR -
Exp.date sale 13 oct 26 | Sigdal Crispbread Herbs & Seasalt 220 grams (Knekkebrød)
Vendor:SigdalRegular price €4,20 EURRegular priceUnit price €19,09/kg€7,00 EURSale price €4,20 EURSAVE -40% -
Wasa Oat Crispbread 300 g (Wasa Havre Knekkebrød)
Vendor:Barilla Norge ASRegular price €5,23 EURRegular priceUnit price €17,43/kgSale price €5,23 EUR -
Sætre Fiberrik crispbread sunflowerseeds (Fiberrik Solsikke) 125g
Vendor:Sætre5.0 / 5.0
(1) 1 total reviews
Regular price €7,47 EURRegular priceSale price €7,47 EUR -
Regal Grain bread mix 1 kg (Kornbrød)
Vendor:RegalRegular price €4,67 EURRegular priceSale price €4,67 EUR -
Berthas Klenning with cinnamon 260 grams
Vendor:Bertas5.0 / 5.0
(1) 1 total reviews
Regular price €6,07 EURRegular priceUnit price €23,35/kgSale price €6,07 EUR -
Wasa Crispbread Gluten and Lactose Free (240 grams)
Vendor:WasaRegular price €10,27 EURRegular priceSale price €10,27 EUR -
Exp.date sale 08 oct 26 | Sigdal Good for You (Godt for Deg) 235 grams
Vendor:SigdalRegular price €4,20 EURRegular priceUnit price €17,87/kg€7,00 EURSale price €4,20 EURSAVE -40% -
Regal Sunflowerseed Bread baking mix (Solsikkebrød bakemix) 1 kg
Vendor:Regal5.0 / 5.0
(1) 1 total reviews
Regular price €4,29 EURRegular priceSale price €4,29 EUR
Blog posts
View all-
Norwegian Brown Cheese: A Unique and Delicious ...
What is Norwegian brown cheese? Norwegian brown cheese, or "brunost," is a traditional Norwegian cheese that's loved by many. This unique cheese is made from a mixture of cow's milk...
Norwegian Brown Cheese: A Unique and Delicious ...
What is Norwegian brown cheese? Norwegian brown cheese, or "brunost," is a traditional Norwegian cheese that's loved by many. This unique cheese is made from a mixture of cow's milk...
-
Laban Seigmenn & Seigdamer: Chewy Little Norweg...
Meet the chewy little people in the Laban bag, learn how Nidar makes them, and find out when the seigdamer joined the sweet crew.
Laban Seigmenn & Seigdamer: Chewy Little Norweg...
Meet the chewy little people in the Laban bag, learn how Nidar makes them, and find out when the seigdamer joined the sweet crew.
-
Norwegian Kaviar: Smoky Cod Roe for Everyday Bread
In Norway, kaviar often means a smoky cod-roe spread for bread and crispbread. Explore the everyday tradition and browse related shop categories.
Norwegian Kaviar: Smoky Cod Roe for Everyday Bread
In Norway, kaviar often means a smoky cod-roe spread for bread and crispbread. Explore the everyday tradition and browse related shop categories.