-
Vannkringle 5 pk 90 grams ( water pretzel)
Vendor:TradisjonsbakerenRegular price €5,60 EURRegular priceSale price €5,60 EURSold out -
Dumle Cookies Gluten-free 140g
Vendor:FazerRegular price €9,34 EURRegular priceUnit price €66,71/kgSale price €9,34 EUR -
Exp.date sale 31 jul 26 | Wasa Sandwich Sourcream&Onion (2 piece) Knekkebrød / Crispbread 33 grams
Vendor:WasaRegular price €2,33 EURRegular priceUnit price €70,61/kg€1,16 EURSale price €2,33 EUR -
Exp.date sale 23 jul 26 | Freia Sjokoklem wafer biscuit 180 gram (kjeks) (Sjokoklem Kjeks)
Vendor:FreiaRegular price €5,14 EURRegular priceUnit price €28,56/kg€10,28 EURSale price €5,14 EURSAVE -50% -
Exp.date sale 02 jul 26 | Freia Sjokoklem wafer biscuit 180 gram (kjeks) (Sjokoklem Kjeks)
Vendor:FreiaRegular price €4,67 EURRegular priceUnit price €25,94/kg€10,28 EURSale price €4,67 EURSAVE -55% -
Exp.date sale 31 aug 26 | Wasa Sandwich French Herbs (2 piece) Knekkebrød / Crispbread 30 grams
Vendor:WasaRegular price €1,16 EURRegular priceUnit price €38,67/kg€2,33 EURSale price €1,16 EURSAVE -50%