Search results
-
Regal Easy Oat Bread Mix 1 Kg (Havrebrød Lettbakt)
Vendor:RegalRegular price $6.34 USDRegular priceUnit price $6.34/kgSale price $6.34 USD -
Den sorte havre Steel Cut Black Oats 500g (Ancient Grain Oat Groats) (Havregrøt Steel Cut)
Vendor:Den Sorte Havre5.0 / 5.0
(2) 2 total reviews
Regular price $7.40 USDRegular priceSale price $7.40 USD -
Mors hjemmebakte flatbread 520 gram (Flatbrød)
Vendor:Mors5.0 / 5.0
(2) 2 total reviews
Regular price $9.84 USDRegular priceUnit price $18.92/kgSale price $9.84 USD -
Wasa Sandwich Brunost (2 piece) Knekkebrød / Crispbread 36 grams
Vendor:WasaRegular price $2.64 USDRegular priceUnit price $71.35/kgSale price $2.64 USD -
Ideal Flatbread 190 grams (Ideal Flatbrød)
Vendor:Ideal5.0 / 5.0
(4) 4 total reviews
Regular price $4.22 USDRegular priceUnit price $22.21/kgSale price $4.22 USD -
Wasa Sandwich Chives (2 piece) Knekkebrød / Crispbread 37 grams
Vendor:WasaRegular price $2.64 USDRegular priceUnit price $71.35/kgSale price $2.64 USD -
Den Sorte Havre Quick-Cooking Rolled Black Oats 500g
Vendor:Den Sorte Havre2.0 / 5.0
(1) 1 total reviews
Regular price $8.99 USDRegular priceSale price $8.99 USD -
Whole Grain Rye Sourdough Crispbread 200 g (Knekkebrød)
Vendor:Barilla Norge ASRegular price $3.91 USDRegular priceUnit price $19.55/kgSale price $3.91 USD -
AXA Oatmeal w/milk 50 grams (Havregrøt m/melk)
Vendor:AXARegular price $2.64 USDRegular priceSale price $2.64 USD -
Polarbread wholegrain 12 pack 450 grams (Polarbrød fullkorn)
Vendor:PolarbrødRegular price $8.14 USDRegular priceUnit price $18.09/kgSale price $8.14 USD -
Quaker Havrefras 375 grams (Quaker Havrefras Frokostblanding)
Vendor:QuakerRegular price $12.17 USDRegular priceUnit price $32.45/kgSale price $12.17 USD -
Wasa Sandwich French Herbs (2 piece) Knekkebrød / Crispbread 30 grams
Vendor:WasaRegular price $2.64 USDRegular priceUnit price $88.00/kgSale price $2.64 USD -
Wasa Sandwich Sourcream&Onion (2 piece) Knekkebrød / Crispbread 33 grams
Vendor:WasaRegular price $2.64 USDRegular priceUnit price $80.00/kgSale price $2.64 USD -
Exp.date sale 20 aug 26 | Rugsprø Crispbread 200 gram (Knekkebrød)
Vendor:WasaRegular price $1.58 USDRegular priceUnit price $7.90/kg$3.91 USDSale price $1.58 USDSAVE -60% -
Regal Sunflowerseed Bread baking mix (Solsikkebrød bakemix) 1 kg
Vendor:Regal5.0 / 5.0
(1) 1 total reviews
Regular price $4.86 USDRegular priceSale price $4.86 USD -
Regal Grain bread mix 1 kg (Kornbrød)
Vendor:RegalRegular price $5.28 USDRegular priceSale price $5.28 USD -
Exp.date sale 31 aug 26 | Wasa Sandwich French Herbs (2 piece) Knekkebrød / Crispbread 30 grams
Vendor:WasaRegular price $1.32 USDRegular priceUnit price $44.00/kg$2.64 USDSale price $1.32 USDSAVE -50% -
Mills Smoked Cod Roe 185 gram (Kaviar)
Vendor:Mills5.0 / 5.0
(9) 9 total reviews
Regular price $6.66 USDRegular priceUnit price $36.00/kgSale price $6.66 USD -
Exp.date sale 31 jul 26 | Wasa Sandwich Sourcream&Onion (2 piece) Knekkebrød / Crispbread 33 grams
Vendor:WasaRegular price $2.64 USDRegular priceUnit price $80.00/kg$1.32 USDSale price $2.64 USD -
Regal Wheat buns bakemix 1 kg with cardamom (Hveteboller)
Vendor:RegalRegular price $5.88 USDRegular priceSale price $5.88 USD -
Synnøve Gudbrand Brown cheese 480 gram (Brunost)
Vendor:Synnøve4.5 / 5.0
(2) 2 total reviews
Regular price $9.52 USDRegular priceUnit price $19.83/kgSale price $9.52 USD -
Sætre Fiberrik crispbread sunflowerseeds (Fiberrik Solsikke) 125g
Vendor:Sætre5.0 / 5.0
(1) 1 total reviews
Regular price $8.46 USDRegular priceSale price $8.46 USD -
Freia Milk chocolate with hazelnuts Four-leaf clover 200 gram (Firkløver)
Vendor:Freia5.0 / 5.0
(9) 9 total reviews
Regular price $13.34 USDRegular priceUnit price $66.70/kgSale price $13.34 USD -
Tine Brown Gudbrandsdal cheese 1 kg (Brunost - Gudbrandsdalsost)
Vendor:Tine4.56 / 5.0
(9) 9 total reviews
Regular price $23.28 USDRegular priceUnit price $23.28/kgSale price $23.28 USD
Blog posts
View all-
Norwegian Brown Cheese: A Unique and Delicious ...
What is Norwegian brown cheese? Norwegian brown cheese, or "brunost," is a traditional Norwegian cheese that's loved by many. This unique cheese is made from a mixture of cow's milk...
Norwegian Brown Cheese: A Unique and Delicious ...
What is Norwegian brown cheese? Norwegian brown cheese, or "brunost," is a traditional Norwegian cheese that's loved by many. This unique cheese is made from a mixture of cow's milk...
-
Laban Seigmenn & Seigdamer: Chewy Little Norweg...
Meet the chewy little people in the Laban bag, learn how Nidar makes them, and find out when the seigdamer joined the sweet crew.
Laban Seigmenn & Seigdamer: Chewy Little Norweg...
Meet the chewy little people in the Laban bag, learn how Nidar makes them, and find out when the seigdamer joined the sweet crew.
-
Norwegian Kaviar: Smoky Cod Roe for Everyday Bread
In Norway, kaviar often means a smoky cod-roe spread for bread and crispbread. Explore the everyday tradition and browse related shop categories.
Norwegian Kaviar: Smoky Cod Roe for Everyday Bread
In Norway, kaviar often means a smoky cod-roe spread for bread and crispbread. Explore the everyday tradition and browse related shop categories.