-
Nora Lingonberry jam 400 gram (Tyttebærsyltetøy)
Vendor:NoraRegular price $15.07 CADRegular priceUnit price $37.68/kgSale price $15.07 CAD -
Lerum Blueberry jam no added sugar 435 grams (Blåbær syltetøy uten tilsatt sukker)
Vendor:LerumRegular price $15.97 CADRegular priceUnit price $36.71/kgSale price $15.97 CAD -
Exp.date sale 31 aug 26 | Lerum 80 % Berries Lingonberry Jam (Tyttebærsyltetøy uten tilsatt sukker) 330 grams
Vendor:LerumRegular price $6.02 CADRegular priceUnit price $18.24/kg$12.81 CADSale price $6.02 CADSAVE -53% -
Exp.date sale 31 aug 26 | Lerum Apple & pear jam no sugar added 330 grams (Eple & pære syltetøy uten tilsatt sukker)
Vendor:LerumRegular price $4.51 CADRegular price$9.79 CADSale price $4.51 CADSAVE -54% -
Exp.date sale 28 feb 26 | Lerum Cherry Jam (Kirsebær syltetøy uten tilsatt sukker) 330gr
Vendor:LerumRegular price $3.00 CADRegular priceUnit price $9.09/kg$11.30 CADSale price $3.00 CADSAVE -73% -
Exp.date sale 30 apr 26 | Lerum Blueberry jam no added sugar 330gr (Blåbær syltetøy uten sukker)
Vendor:LerumRegular price $5.26 CADRegular priceUnit price $15.94/kg$13.56 CADSale price $5.26 CADSAVE -61% -
Exp.date sale 31 aug 26 | Lerum Klem Strawberry Jam 410 gram (Jordbær syltetøy)
Vendor:LerumRegular price $5.26 CADRegular priceUnit price $12.83/kg$10.54 CADSale price $5.26 CADSAVE -50% -
Exp.date sale 30 apr 26 | Lerum Cherry Jam (Kirsebær syltetøy uten tilsatt sukker) 330gr
Vendor:LerumRegular price $3.76 CADRegular priceUnit price $11.39/kg$11.30 CADSale price $3.76 CADSAVE -67% -
First Price Mackerel fillet in tomato 2x110g (Makrell i tomat)
Vendor:StabburetRegular price $9.04 CADRegular priceUnit price $41.09/kgSale price $9.04 CAD -
Hervik Currant jelly 330g (Rips gelè)
Vendor:HervikRegular price $17.33 CADRegular priceUnit price $52.52/kgSale price $17.33 CAD -
Askim Strawberry jam 370g (Jordbær syltetøy)
Vendor:AskimRegular price $12.05 CADRegular priceUnit price $32.57/kgSale price $12.05 CAD -
Askim Raspberry Jam 370 g (Bringebærsyltetøy)
Vendor:Askim Frukt- Og BærpresseriRegular price $12.05 CADRegular priceUnit price $32.57/kgSale price $12.05 CAD -
Askim Blackberry jam 370g (Bjørnebær syltetøy)
Vendor:AskimRegular price $18.09 CADRegular priceUnit price $4.89/100gSale price $18.09 CAD -
Askim Stirred Lingonberries 360 grams (Rørte Tyttebær)
Vendor:AskimRegular price $19.59 CADRegular priceUnit price $5.44/100gSale price $19.59 CAD -
Askim Apple jelly 250g (Eplegelè)
Vendor:AskimRegular price $9.04 CADRegular priceUnit price $3.62/100gSale price $9.04 CAD -
Exp.date sale 22 oct 26 | Kavli Low fat Chicken Cream Cheese 175 grams (Magerost Kylling)
Vendor:KavliRegular price $5.72 CADRegular priceUnit price $32.69/kg$11.30 CADSale price $5.72 CADSAVE -49%