-
Vannkringle 5 pk 90 grams ( water pretzel)
Vendor:TradisjonsbakerenRegular price $9.04 CADRegular priceSale price $9.04 CADSold out -
Dumle Cookies Gluten-free 140g
Vendor:FazerRegular price $15.07 CADRegular priceUnit price $107.64/kgSale price $15.07 CAD -
Exp.date sale 31 jul 26 | Wasa Sandwich Sourcream&Onion (2 piece) Knekkebrød / Crispbread 33 grams
Vendor:WasaRegular price $3.76 CADRegular priceUnit price $113.94/kg$1.88 CADSale price $3.76 CAD -
Exp.date sale 23 jul 26 | Freia Sjokoklem wafer biscuit 180 gram (kjeks) (Sjokoklem Kjeks)
Vendor:FreiaRegular price $8.28 CADRegular priceUnit price $46.00/kg$16.58 CADSale price $8.28 CADSAVE -50% -
Exp.date sale 02 jul 26 | Freia Sjokoklem wafer biscuit 180 gram (kjeks) (Sjokoklem Kjeks)
Vendor:FreiaRegular price $7.53 CADRegular priceUnit price $41.83/kg$16.58 CADSale price $7.53 CADSAVE -55% -
Exp.date sale 31 aug 26 | Wasa Sandwich French Herbs (2 piece) Knekkebrød / Crispbread 30 grams
Vendor:WasaRegular price $1.88 CADRegular priceUnit price $62.67/kg$3.76 CADSale price $1.88 CADSAVE -50%