-
Vannkringle 5 pk 90 grams ( water pretzel)
Vendor:TradisjonsbakerenRegular price $6.35 USDRegular priceSale price $6.35 USDSold out -
Dumle Cookies Gluten-free 140g
Vendor:FazerRegular price $10.59 USDRegular priceUnit price $75.64/kgSale price $10.59 USD -
Exp.date sale 31 jul 26 | Wasa Sandwich Sourcream&Onion (2 piece) Knekkebrød / Crispbread 33 grams
Vendor:WasaRegular price $2.64 USDRegular priceUnit price $80.00/kg$1.32 USDSale price $2.64 USD -
Exp.date sale 23 jul 26 | Freia Sjokoklem wafer biscuit 180 gram (kjeks) (Sjokoklem Kjeks)
Vendor:FreiaRegular price $5.82 USDRegular priceUnit price $32.33/kg$11.65 USDSale price $5.82 USDSAVE -50% -
Exp.date sale 02 jul 26 | Freia Sjokoklem wafer biscuit 180 gram (kjeks) (Sjokoklem Kjeks)
Vendor:FreiaRegular price $5.29 USDRegular priceUnit price $29.39/kg$11.65 USDSale price $5.29 USDSAVE -55% -
Exp.date sale 31 aug 26 | Wasa Sandwich French Herbs (2 piece) Knekkebrød / Crispbread 30 grams
Vendor:WasaRegular price $1.32 USDRegular priceUnit price $44.00/kg$2.64 USDSale price $1.32 USDSAVE -50%